Wersja Polska   English Version  

Wakacyjne Kursy Języka Polskiego

Lato to świetny czas na lekcje języka polskiego. Turyści, którzy coraz chętniej odwiedzają Polskę, bardzo chętnie w trakcie poznawania kraju zapisują się na kursy języka polskiego, aby tym samym rozszerzyć swoją wiedzę o kraju również pod kątem językowym.

Każdy wie, jak ważna jest znajomość języka - bez względu na to, z jakiego powodu się w danym kraju znajduje. Często względy biznesowe sprawiają, że nauka języka jest kluczowym elementem dalszego rozwoju. Dlatego dla wszystkich, którzy z takich lub innych przyczyn chcieliby nauczyć się języka polskiego, szkoły językowe, np. Polish World organizują kursy letnie języka polskiego.

Intensywny kurs polskiego organizowany przez Polish World, składający się kilkudziesięciu lekcji języka polskiego skłania uczestników przede wszystkim do zmiany sposobu myślenia o języku - myślenia wykorzystującego poznane wyrażenia i zwroty. Szybkie przyswajanie wiedzy przez uczestników jest możliwe dzięki nauce w małych grupach - dzięki temu nauczyciel może skupić się na każdym uczniu z osobna, pomagając mu zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane konstrukcje gramatyczne występujące w języku polskim.

Zachęcamy zatem do efektywnego wykorzystania urlopu i zapisania się na jeden z kursów letnich organizowanych przez naszą szkołę języka polskiego. Letnie Kursy Języka Polskiego dla Obcokrajowców znajdą Państwo tutaj >>>